Agencje BPH oraz firmy pośredniczące w sprzedaży zapraszamy do kooperacji w sprzedaży odzieży mundurowej dla firm i pracowników Agencji Ochrony.

www.umundurowanie.pl

Oferujemy pełny zakres mundurów w standardowych oraz indywidualnych wzorach.

Jesteśmy producentem odzieży mundurowej oraz korporacyjnej. Pragniemy zaprezentować Państwu naszą najnowszą ofertę odzieży służbowej oraz koszul korporacyjnych i reklamowych. Posiadamy bardzo bogaty wybór produktów. Nasze wyroby wykonywane są ze sprawdzonych i wysokogatunkowych tkanin w pełnej palecie kolorystycznej oraz według indywidualnych potrzeb klientów. Dla naszych odbiorców jesteśmy w stanie zaprojektować i uszyć każdy model koszuli.

Staramy się podchodzić indywidualnie do współpracy z każdą firmą dzięki czemu, poza przystępnymi cenami, otrzymacie Państwo fachową obsługę na każdym etapie współpracy oraz satysfakcjonujące terminy realizacji Państwa zamówień.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszej firmy i nawiązania współpracy.
W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, doradzimy oraz rozwiążemy ewentualne wątpliwości.

 

Katalog oraz wszelkie dodatkowe informacje
otrzymacie Państwo pod numerami telefonów: 42 653 33 33, 42 653 04 04

 

 

Załóż konto w naszym sklepie z produktami ochroniarskimi w celu poznania pełnej oferty wraz z najniższymi cenami dla firm do dalszej odsprzedaży.

www.ochrona.sklep.pl