Profesjonalna etykieta ubioru, która obowiązuje w każdej firmie zachowującej jednolity wizerunek. Wpływa on na to, jak inni nas postrzegają. Jest to nieodłączna część naszego wizerunku i wpływa bezpośrednio na nas.

Nawet jeśli nie ma zasad sztywno spisanych w regulaminie, w wielu miejscach pracy obowiązuje niepisany regulamin ubioru. Oczywiście jest on zależny od charakteru wykonywanej pracy, stanowiska, rodzaju kontaktów.

Jeżeli chcesz aby Twoi pracownicy prezentowali się profesjonalnie a Twoja firma była postrzegana jako zorganizowana i profesjonalna pomożemy Ci to uczynić. Zagwarantujemy Ci, rzetelną informację i profesjonalne podejście. Zaprezentujemy szereg rozwiązań, które wpłyną na rozwój Twojej firmy.
Podczas analizy, dobierzemy odpowiedni dress code.

Na życzenie klienta stosujemy indywidualną rozmiarówkę tak, aby każda odzież była idealnie dopasowana.
Materiał i kolory

Proponujemy Państwu odzież wygodną, elegancką oraz w przystępnej cenie identyfikującą Państwa firmę. Oferta nasza obejmuje szereg pozycji pozwalających sprostać nawet najbardziej wyszukanych potrzebom. W swojej ofercie posiadamy m.in. szeroki wachlarz koszul w pełnej palecie kolorystycznej.

Rodzaj materiału dostosowany jest do potrzeb klienta. Stosujemy materiały:

35% bawełny / 65% poliestru,
45% bawełny / 55% poliestru,
50% bawełny / 50% poliestru,
55% bawełny / 45% poliestru,
80% bawełny / 20% poliestru,
oraz 100% bawełny.

Indywidualne wzory

W celu zapewnienia pełnej satysfakcji proponujemy Państwu wiele wzorów i rozwiązań technicznych uzależnionych od przyszłego sposobu użytkowania. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam idealne dopasowanie produktu do zapotrzebowania klienta.

Indywidualne nadruki

Dzięki współpracy z profesjonalnymi hafciarniami, proponujemy Państwu indywidualne wszelkiego rodzaju emblematy i naszywki, naszywki firmowe i specjalizacyjne dla straży, wojska i policji oraz innych służb mundurowych.

Oferujemy pełną gamę kolorów i wysokoą jakość wykonania

Przykładowymi miejscami zamieszczenia logotypu Państwa firmy może być: kołnierzyk, kieszonka, rękaw, tył koszuli i wiele innych miejsc.

W celu uzyskania informacji zapraszamy serdecznie do kontaktu. tel. 42 653-04-04

Producent koszul