Profesjonalna etykieta ubioru, która obowiązuje w każdej firmie zachowującej jednolity wizerunek, wpływa on na to, jak inni nas postrzegają. Nawet jeśli nie ma zasad sztywno spisanych w regulaminie, w wielu miejscach pracy obowiązuje niepisany regulamin ubioru. Oczywiście jest on zależny od charakteru wykonywanej pracy, stanowiska czy rodzaju kontaktu z klientami

Wysokiej jakości koszule dla kierowców, policjantów czy handlowców

Jeżeli chcesz, aby Twoi pracownicy prezentowali się profesjonalnie, a firma była postrzegana jako zorganizowana – pomożemy Ci to uczynić. Jako producent koszul dla firm proponujemy współpracę w zakresie analizy i doradztwa odpowiedniego ubioru dla pracowników Twojego przedsiębiorstwa. Zaprezentujemy szereg rozwiązań oraz dobierzemy dress code. Na życzenie Klientów stosujemy indywidualną rozmiarówkę tak, aby każda odzież wykonana na zamówienie była idealnie dopasowana.

Szycie koszul na zamówienie

Proponujemy wygodne, eleganckie ubrania firmowe na zamówienie w przystępnej cenie. Nasza oferta obejmuje szereg pozycji pozwalających sprostać nawet najbardziej wyszukanym potrzebom – posiadamy koszule damskie i męskie w pełnej palecie kolorystycznej.

Rodzaj materiału dostosowany jest do potrzeb Klienta. Stosujemy materiały:
35% bawełny / 65% poliestru,
45% bawełny / 55% poliestru,
50% bawełny / 50% poliestru,
55% bawełny / 45% poliestru,
80% bawełny / 20% poliestru,
oraz 100% bawełny.

Indywidualne wzory – koszule z haftem lub logo

W celu zapewnienia pełnej satysfakcji proponujemy wiele wzorów i rozwiązań technicznych uzależnionych od przyszłego sposobu użytkowania. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam idealne dopasowanie produktu do oczekiwań Klientów.

Koszule męskie i damskie z nadrukiem

Dzięki współpracy z profesjonalnymi hafciarniami proponujemy koszule dla firm z wszelkiego rodzaju emblematami i naszywkami firmowymi – specjalnymi dla straży, wojska, ochrony, policji oraz innych służb mundurowych.

Ubrania firmowe na zamówienie – pełna gama kolorów i wysoka jakość wykonania

Zajmujemy się produkcją koszul z logotypami. Przykładowymi miejscami ich zamieszczenia może być: kołnierzyk, kieszenie, rękaw, tył koszuli i wiele innych.

W celu uzyskania informacji zapraszamy serdecznie do kontaktu. tel. 42 653-04-04

Producent koszul