Firma Sylmiet działa na rynku branży mundurowej już od ponad 30 lat. Dzięki temu zdobyła cenne doświadczenie i czołową pozycję rynkową.

Naszą główną działalnością jest produkcja koszul korporacyjnych oraz odzieży służbowej. Ponadto szyjemy odzież dla formacji mundurowych: Policji, Agencji Ochrony, Straży Miejskich, klas mundurowych. Atutem jest bogata oferta produktów, nieustannie powiększana o nowości tak, by sprostać wymaganiom każdego naszego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania, dlatego dbamy o jakość wykonania i trwałość materiałów stosowanych do ich produkcji.
W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie artykuły, aby kompleksowo ubrać swoich pracowników. Naszą misją jest dostarczenie Państwu produktów najwyższej jakości, zachowując przy tym konkurencyjne ceny oraz najlepszą obsługę przed- i posprzedażową. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami i producentami, dzięki temu możemy dotrzeć do milionów klientów.

Zapewniamy bezpieczeństwo i w pełni uczciwą politykę zakupów. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem maila.

Serdecznie zapraszamy!